Žiema traukiasi, gėlių krepšeliai kaupiasi(0)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2012-03-09 10:58
Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Konteineryje ir greta jo – gėlių krepšeliai. Autorės nuotrauka

Redakcija sulaukė skaitytojos Vidos pastebėjimo, kad Papušinio kapinėse, prie pagrindinių vartų, šiukšlių konteineris apie mėnesį stovi perpildytas. Gėlių vainikai, anot moters, kraunami greta jo, tai gadina estetinį mirusiųjų poilsio vietos vaizdą.

Nuvykę į vietą įsitikinome, kad konteineris išties perpildytas. Už keliasdešimties metrų stovintys konteineriai buvo pustuščiai. Kaip dažnai tuštinami kapinių šiukšlių konteineriai, pasiteiravome Alvydo Lapinio, „Dunokų“ direktoriaus.

– Dabar, sniegui tirpstant, žmonės ėmė tvarkyti kapus. Nurenka ir meta lauk užsilikusius gėlių krepšelius. Mes šiukšles vežame kas savaitę. Kai, pamatę prisipildžiusius konteinerius, paskambina prižiūrėtojai, vežam ir dažniau. Būtų galima netingėti ir matant, kad šiukšlės netelpa, nešti jas į kitus kapinių pakraščiuose stovinčius konteinerius, – sakė A.Lapinis.

Direktorius pasidžiaugė, kad gyventojai, įvedus naująją rinkliavą už komunalinių atliekų surinkimą ir sutvarkymą, vis rečiau prie kapinių šiukšlių konteinerių palieka buitines šiukšles. Tačiau vis dar randama paliktų padangų.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras