„Maisto bankui“ tauragiškiai buvo dosnūs (5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-03-29 12:10
Jovitos Strikaitienės nuotrauka

„Maximos“ pirkėjus aukoti ragino savanoriai. Jovitos Strikaitienės nuotrauka

Tauragės rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centras su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“ bendradarbiauja ir dirba jau dvejus metus – nuo 2010 m. kovo 17 d. Ir šiemet pavasarinėje „Maisto banko“ akcijoje savanoriai kartu su Socialinių paslaugų centro darbuotojais iš aukoti panorusių žmonių surinko maisto produktų už daugiau nei penkis tūkstančius litų.

Šių metų pavasarinėje „Maisto banko“ akcijoje, surengtoje kovo 23–24 dienomis, Socialinių paslaugų centras ir savanoriai rinko aukojamus produktus dviejose parduotuvėse: „Maxima“ Gedimino g. 22 ir „Iki“ parduotuvėse Gedimino g. 21A.

– „Maximoje“ produktų surinkome 969 vienetus, preliminari jų vertė – 2670,50 Lt, o  „Iki“ – 908
vienetus maždaug už 2579,42 Lt, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo Socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja Diana Radžiuvienė.

Socialinių paslaugų centro darbuotojoms padėjo ir savanoriai – partijos „Tvarka ir teisingumas“ jaunimas.

Pasak D.Radžiuvienės, šios akcijos rezultatai analogiški kaip pernykštės pavasarinės akcijos.

Daugiausia žmonės „Maisto bankui“ pirko ir aukojo makaronų, ryžių, aliejaus, cukraus, miltų. „Iki“  parduotuvėje ypač daug nupirkta mėsos konservų, arbatos.

Tauragės rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centras maistą dalina keturias dienas per savaitę, o vieną dieną, trečiadieniais, maistą ima Tauragės kaimiškoji seniūnija.

– Suaukotus maisto produktus jau pakuojame. Jie bus skirti socialiai remtiniems miesto gyventojams – asmenims, kurių pajamos neviršija 525 Lt, neįgaliesiems, vienišiems žmonėms, šeimoms, kurios augina nepilnamečius vaikus, – pasakojo D.Radžiuvienė.

Pernai maisto banko parama du mėnesius buvo dalinama Mažonų seniūnijoje ir tris mėnesius –  Batakių seniūnijoje, parama buvo skiriama nepasiturintiems seniūnijų gyventojams.

– Pernai Socialinių paslaugų centras iš „Iki“ parduotuvių gavo 21 150 kg maisto, kurio vertė – 125 886,35 Lt, per tuos metus pamaitinome 9 351 asmenį, – pasakojo Socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja.

Nuo pat bendradarbiavimo pradžios Socialinių paslaugų centras nuolat dalyvauja rudeninėse ir pavasarinėse „Maisto banko“ organizuojamose akcijose. Pernai  rudeninėje akcijoje surinkta 3 159 vienetai produktų, kurių vertė – 8760,55 Lt. Buvo paruošti 154 paketai, kurie buvo išdalinti socialiai remtiniems asmenims. Rudeninės akcijos visada turtingesnės – apimti kalėdinės dvasios žmonės aukoja dosniau.

– Labai džiaugiamės, kad su „Maisto banku“ galime būti kartu ir padėti žmonėms, kuriems tos pagalbos reikia. Tikimės ir tolimesnio bendradarbiavimo, – sakė D.Radžiuvienė.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras