Devintą valandą autobusas – per anksti?(8)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2012-03-06 14:00
Jovitos Strikaitienės nuotrauka

Žalgirių mikrorajono galutinėje stotelėje kabo pataisytas – išbraukytas autobusų eismo tvarkaraštis. Autorės nuotrauka

Į redakciją užėjusi neįgali moteris, gyvenanti Žalgirių mikrorajone, apsakė savo vargus dėl sumažinto autobusų reisų į Taurus skaičiaus.

– Esu neįgali dėl regėjimo, dabar dar prisidėjo bėdos dėl sąnarių ligos – man reikia keisti kelio sąnarį, todėl visur, kur reikia, važiuoju autobusu. Tą dieną, kai reikėjo apsilankyti pas gydytoją, galinėje stotelėje laukiau įprasto man autobuso, kuris iš Žalgirių išvažiuoja be dešimties minučių dešimtą valandą, bet jo nebuvo. Aš dėl silpno regėjimo tvarkaraščio perskaityti negaliu, žmonės pasakė, kad tuo laiku autobusas nebevažiuoja, kitas autobusas turėjo važiuoti tik dvyliktą valandą. Būtų buvę per vėlu apsilankyti poliklinikoje, todėl aš su kitu neįgaliu žmogumi į polikliniką turėjau eiti pėsčia. Keliavau pučiant smarkiam vėjui, pasiramsčiuodama lazdele, kęsdama baisius skausmus. Noriu, kad būtų sugrąžintas mums, neįgaliems ir seniems, taip reikalingas autobuso maršrutas, – su ašaromis akyse kalbėjo Birutė Ala V.

„Tauragės kurjerio“ pakalbinta Autobusų stoties kasininkė Nijolė Ozgirdienė teigė, kad Žalgirių mikrorajono gyventojai turi pakankamai galimybių nuvažiuoti į miesto centrą ir kitur.

– Per dieną dvylika autobusų atvažiuoja ir dvylika išvažiuoja iš Žalgirių mikrorajono. Nuo šių metų pradžios neliko autobuso, kuris iš Žalgirių į Taurus išvažiuoja 9.50 val., bet į darbus važiuojantieji gali rinktis autobusą, išvažiuojantį 6.55 val. ar 7.40 val., o kiti – išvažiuojantį 9 val., arba važiuoti dar vėliau, – teigė kasininkė.

Tačiau Birutė Ala V. reiškia kitokią nuomonę, esą jai, neįgaliai moteriai, 9 valandą atsirasti stotelėje būtų per sunku, reikėtų anksti keltis, nors į darbus einantys žmonės keliasi daug anksčiau, be to, tarp dviejų autobusų maršrutų – esamo ir panaikinto – skirtumas tik 50 minučių...

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras