Baksnojimas pirštu į konkurentus – neetiškas(5)

Renaldas MALYCHAS | redakt@kurjeris.lt

2012-03-29 06:24
Redakcijos archyvo nuotrauka

Graikas Sergio Tsakalidis – už sveiką konkurenciją. Redakcijos archyvo nuotrauka

Penkerius metus Tauragėje gyvenantis ir kavinių verslu užsiimantis graikas Sergio Tsakalidis teigia spaudoje stebėjęs kavinės „Pas Ahmedą“ savininko konfliktus su veterinarijos tarnyba ir nesuprantantis Ahmedo Ince metamų kaltinimų, kad su jo verslu veterinarijos darbuotojų rankomis bando susidoroti konkurentai.

– Mano kavinėje pardavinėjami kebabai, taigi esu jo konkurentas. Pagal jo išsakytus žodžius spaudoje išeitų, kad ir aš prisidėjau prie jo kavinės uždarymo. Tai absurdas. Ne vienerius metus dirbu Tauragėje, su veterinarija niekad jokių problemų neturėjau, nes laikausi Lietuvoje galiojančių įstatymų, daug investuoju į kokybę ir įrangą. Ir į konkurentus žiūriu su pagarba, tai verčia nuolat tobulėti ir ieškoti naujovių. Dėl to laimi klientas.

Kavinės „El Greco“ savininkas teigia, kad kartais reiktų pabūti savikritiškam – jei perki pigią mėsą iš Lenkijos, o ji, pasirodo, dar ir užkrėsta, jei maitinimo įstaigoje nesugebi palaikyti elementarios tvarkos, dėl to kaltinti konkurentus mažų mažiausiai netaktiška.

– Turėjau kavinę Vokietijoje, priešais mane dirbo turkas, mes puikiai sutardavom, aš eidavau pas jį išgerti kavos, jis užeidavo pas mane. Ir pas Ahmedą vasarą nueisiu į jo lauko kavinę, jei tokia bus, ir jam mokėsiu pinigus už kavą. Juk gerų vietų pasisėdėjimui gryname ore taip trūksta. Todėl konkurencijoje nematau nieko blogo, tačiau kai imama švaistytis nepagrįstais kaltinimais, skaudu. Juk, veždamas neaiškios kilmės mėsą, Ahmedas kerta šaką, ant kurios sėdi visi kebabais prekiaujantys verslininkai. Žmonės ims galvoti, kad ir mes dirbame panašiais principais, nors tai toli gražu netiesa. Gerbiu savo klientus ir siūlau jiems visa, kas geriausia, – nuomonę išsakė į redakciją užsukęs graikas S.Tsakalidis.

Priminsime, kad kavinę „Pas Ahmedą“, radusi gausybę pažeidimų, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba uždarė vasario 20 dieną. Užkandinės veikla atnaujinta kovo 8 dieną, tačiau tą pačią dieną ji vėl uždaryta gavus Klaipėdos veterinarijos tarnybos specialistų raštą, kad A.Ince priklausančioje užkandinėje Gargžduose paukštienoje rasta salmoneliozės bakterijų.

Įtūžęs turkas tada išprašė veterinarijos darbuotojus, kurie po pusvalandžio grįžo su policijos palyda. Po atlikto patikrinimo bendrovei „Amed“ panaikintas maisto tvarkymo pažymėjimas, o veikla uždrausta. Po tokio Maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimo A.Ince teigė, kad tai gali būti konkurentų darbas siekiant susidoroti su jo verslu, tačiau tikino nesėdėsiąs rankų sudėjęs.

Pirmadienį  A.Ince kebabinę prie centrinės miesto aikštės vėl užgulė būrys žmonių, turko valdomai kitai bendrovei Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba išdavė leidimą užsiimti maisto gamyba.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras