Tvarkoma Jovarų pagrindinės mokyklos teritorija(1)

Daiva GENIENĖ

2012-04-10 06:39
Daivos Genienės nuotrauka

Tvarkoma mokyklos aikštelė ir takai. Autorės nuotrauka

Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos teritorijoje pradėti mokyklos aikštelės ir naujų takelių grindimo darbai. Senosios aikštelės plytelės tarnavo nuo to laiko, kai buvo pastatyta mokykla, maždaug 30 metų.

Dar Jovarų vidurinės mokyklos istorijos pradžioje, vadovaujami tuometinio darbų mokytojo Zenono Norkaus, mokiniai patys gamino šaligatvių plyteles. Jomis savo rankomis grindė tarp mokyklos ir Malūno skersgatvio esantį taką. Tuo metu vyresniųjų klasių mokiniams būdavo privalu per mokslo metus tam tikrą valandų skaičių dirbti visuomenei naudingą darbą.

Savaime suprantama, kad per tiek metų ir mokyklos aikštelės, ir į ją vedančių takelių plytelės labai nusidėvėjo, aptrupėjo – švelniai tariant, vaizdas buvo nykus. Dabar jų likučiai bus išvežti smulkinti kaip statybinis laužas, senas gruntas pakeistas nauju. Mokyklos kieme triūsiantys darbininkai planuoja, kad darbai bus baigti maždaug per mėnesį.

Rasa Pakalniškienė, Tauragės rajono savivaldybės Statybos skyriaus vyriausioji specialistė, informavo, kad darbai vykdomi pagal projektą „Tauragės miesto Laisvės gatvės šaligatvio nuo Stoties gatvės iki Liepų gatvės statyba“, bus paklota daugiau nei 600 kv.m plytelių.

Paklaustas apie ateities planus mokyklos direktorius Algimantas Kaminskis net atsiduso – oi, kiek dar visko reikia... Artimiausiu metu planuojama tvarkyti mokyklos aplinką: po mokyklos pastato renovacijos reikia atnaujinti veją, išrauti peraugusius krūmus.

Pasak mokyklos vadovo, didelė bėda – mokyklos stadionas. Aikštynas yra bendraamžis su mokykla. Jo gruntas peraugęs žolėmis, bėgimo takai yra apverktinos būklės. Reikalinga nauja danga. Sporto salei taip pat neišvengiamai reikalinga renovacija.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras