Domimasi „Snoriukais“(3)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-04-04 06:16

Vienu iš pretendentų į nacionalizuoto bankrutavusio banko „Snoras“ mažmeninės bankininkystės tinklą, vadinamuosius „Snoriukus“, įvardijamas valstybės valdomas Lietuvos paštas. Apie tai praneša „Verslo žinios“.

Lietuvos paštas – vienas iš dviejų pretendentų, siekiančių perimti „Snoriukų“ tinklą. Į „Snoriukus“ pretendavo ir „Perlo paslaugos“, tačiau iš tolesnių varžybų pasitraukė sužinojusios kainą.

Susisiekimo ministerija, per kurią valstybė valdo Lietuvos pašto akcijas, patvirtino, kad „Snoriukai“ Lietuvos paštui įdomūs. Rimvydas Vaštakas, susisiekimo viceministras, teigia, kad „Snoriukuose“ būtų galima teikti pašto ir finansines paslaugas. „Jei paštas gaus teisę užsiimti valiutos keitimu  keis ir valiutą“. Tačiau tai nereiškia, kad Lietuvos paštas nori pirkti visą „Snoro“ kioskelių tinklą – pasak viceministro, apsimokėtų pirkti tik jo dalį, nes ne visi kioskeliai išdėstyti tinkamose vietose.

Finansų ministerija kaip tik parengė teisės aktų projektus, kurie leistų mokėjimo įstaigoms užsiimti valiutos keitimo veikla.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras