Velykinė dovana išgelbėjo gyvybę(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-04-05 09:03

Ugniagesiai dūmų detektorių senolei nuvežė prieš pat šventes. Ugniagesių nuotrauka

Prieš Velykas Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko Mindaugo Mikutavičiaus iniciatyva buvo padovanoti detektoriai Tauragės rajono senjorams, kuriuos globoja Maltos ordino pagalbos tarnyba. Valdybos lėšomis įgytus detektorius nuvežė ir sumontavo Valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai.

Ar pasiteisino tokia akcija, ilgai laukti nereikėjo. Tauragės ugniagesiai gavo laišką iš Tauragės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus, kuriame nurodyta, kad Maltos ordino pagalbos tarnybos savanoriui Sauliui Oželiui nuvykus pas maltiečių globojamą senjorę moteriškė vos ne su ašaromis akyse dėkojo už įrengtą dūmų detektorių ir išgelbėtą gyvybę. Paaiškėjo, kad Velykų dieną Daržų gatvės gyventoja pasikūrė krosnį ir nuėjusi į kitą kambarį užsnūdo. Moteris pabudo tik suveikus detektoriui.

Virtuvėje jau ne tik dūmai šeimininkavo, buvo ir ugnies liežuviai. Senjorės teigimu, jei ne ką tik įrengtas dūmų detektorius, ji tikrai nebūtų pabudusi. Laiku išgirdusi signalą ir tinkamai sureagavusi, senyvo amžiaus moteriškė pati užgesino liepsnas, aprūko tik virtuvės sienos.  

Ugniagesiai primena, kad įsirengti dūmų detektorius nuo gegužės 1 dienos privalu visiems.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras