Užgesintas naktį rusenęs medis(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-04-15 06:50

Mortos Mikutytės nuotraukos

Šįryt vos prasidėjus darbo dienai ugniagesiai išskubėjo į Tarailių mikrorajoną. Gesinti teko degantį medį.

Pirmadienio rytą vos laukan išėję Liepų tako gyventojai liko nustebinti reginio. Degė visai šalia ūkinių pastatų stovintis senas medis. Čia pat gyvenantys žmonės ir iškvietė ugniagesius.

Medis senas ir visiškai neprivažiuojamoje vietoje. Tačiau ugniagesiai ištiesė žarnas ir ėmėsi darbo. Nepaisant visų pastangų, seno medžio kamienas visiškai išdegė.

Gesinimo darbus stebėjęs ir ugniagesius iškvietęs vyras žurnalistei pasakojo gaisrą pastebėjęs ryte, kai išėjo į kiemą. Jis spėliojo, kad ugnis greičiausiai įsižiebė naktį ir pamažu kamienas smilko iki pat ryto. Kieme susirinkus dar keliems gyventojams, šie pradėjo spėlioti, kad nelaimė galėjo kilti ne šiaip sau, mat netoliese mėgsta laiką leisti jaunuoliai. Gal netyčia numesta nuorūka ir sukėlė ugnį.

Bene daugiausiai gyventojų susirūpinimo sukėlė medžio tolesnis likimas. Išdegusiu kamienu jis nebe toks tvirtas ir kelia pavojų aplinkiniams pastatams. Vyrai svarstė kreiptis į seniūniją dėl medžio kirtimo ir spėliojo, kaip būtų įmanoma saugiai jį pašalinti, mat bokšteliui privažiuoti nėra jokių galimybių.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras