Šikšniuose liepsnos pasiglemžė moters gyvybę(2)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2015-02-26 13:15

Šikšniuose gaisro metu žuvo moteris. Redakcijos archyvo nuotrauka

Trečiadienio vakarą Šikšniuose, Žygaičių seniūnijoje, kilo gaisras mediniame name. Gesinant gaisrą pastate rastas šeimininkės kūnas. Įvykį tiria Tauragės policija.

Bendrajam pagalbos centrui apie gaisrą Šikšniuose pranešta apie 19.30 val. Bendruoju pagalbos telefonu 112 skambinęs žmogus informavo, kad dega medinis namas Pašikšnių gatvėje. Į gaisravietę išsiųstos ugniagesių pajėgos, informacija perduota medikams.

Tauragės ugniagesių teigimu, skambinęs asmuo iškart pasakė, kad atvira ugnimi degančiame name gali būti žmogus. Pirmieji ugniagesiai gelbėtojai nurodytą vietą pasiekė praėjus 20 minučių po pranešimo. Tuo metu visas namas skendėjo ugnyje. Įeiti į degantį pastatą ugniagesiai galėjo praėjus dar 20 minučių.

Sudegęs 84-erių namų šeimininkės lavonas aptiktas po 15 minučių. Iš gaisravietės kūną pavyko išnešti apie 21 val. Gaisravietėje ugniagesiai dirbo iki pusiaunakčio. Vandenį gaisrui gesinti teko vežiotis iš dirbtinio vandens telkinio už 2 km.

Iš medinio gyvenamojo namo ir prie jo pristatytos malkinės nieko nebeliko. Gaisro ir šeimininkės mirties priežastis aiškinasi Tauragės policijos komisariato pareigūnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pirminiais duomenimis, namų šeimininkė sunkiai vaikščiojo, jai buvo reikalinga slauga. Moterį prižiūrėjo svetimi žmonės.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras