Ugnis įsimetė į ūkinį pastatą(7)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-01-08 15:46
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Nuo ko užsidegė ūkinis Gedminų šeimos pastatas, specialistai nustatys tik baigę gesinimo darbus. Autorės nuotrauka

Šiandien, apie 17 valandą, gaisras kilo J.Tumo-Vaižganto gatvėje. Dega Tauragėje žinomai šeimai priklausantis ūkinis pastatas. Šiuo metu ugnis vis dar malšinama, gaisro priežastis nežinoma.

Pranešimas apie nelaimę gautas bendruoju pagalbos telefono numeriu 112. Skambinusi moteris pasakė, kad Tauragėje, J.Tumo-Vaižganto g. 20 numeriu paženklintoje sodyboje dega ūkinis pastatas.

Sodyboje sutikta namų šeimininkė, medikė Aldona Gedminienė sakė buvusi namuose ir pastebėjusi liepsnas.

– Daug gyvenime esu mačiusi stresinių situacijų, bet netikėjau, kad šitaip galima pasimesti – nesugebėjau surinkti tinkamo pagalbos numerio. Ir ugnis labai staiga išplito. Kalbėjausi su giminaite telefonu, kai pamačiau gaisrą. Giminaitės ir paprašiau, kad iškviestų pagalbą. Laimei ugniagesiai atvažiavo labai greitai, – kalbėjo namų šeimininkė.

Įvykio vietoje sutiktas Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininkas Tadas Vosylius sakė, kad tikslios priežasties, dėl ko kilo gaisras, pasakyti jis kol kas negali:

– Galima tik spėti, kad nelaimę sukėlė elektros instaliacija. Kol kas dėl dūmų gausos į degantį pastatą įeiti negaliu, tad gaisro priežastis paaiškės vėliau – kai gaisras bus baigtas gesinti.

Į namus grįžęs sodybos šeimininkas Antanas Gedminas sakė, kad degančiame pastate nieko vertingo šeima nelaikė – tai buvo ūkinės paskirties statinys, kur sukrautos malkos. 

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras