Dar vienas gaisras Gaurės gatvėje(1)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-01-08 10:02

Naktį lentpjūvėje kilusį gaisrą malšina gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos. Skaitytojo nuotrauka

Šiuo metu dega Gaurės g. 31E pastate įsikūrusi lentpjūvė. Apie nelaimę specialiosioms tarnyboms pranešta apie 5 valandą ryto. Tai jau antras gaisras Gaurės g. gale, šįkart jis kilo buvusioje Tauragės skaičiavimo mašinų elementų gamyklos teritorijoje.

Bendrasis pagalbos centras telefonu 112 pranešimą apie gaisrą gavo prieš 5 val. Informacija perduota vietos ugniagesiams ir medikams. Šįkart dega lentpjūvė. Tad ugniagesiai gaisravietėje užtruko – gesinimo darbai tęsiasi.

Apie 11 valandą kalbintas Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininkas Tadas Vosylius gaisro priežasties įvardyti dar negalėjo:

– Buvau gaisravietėje, bet įeiti į degantį pastatą kol kas nėra galimybių. Ten dirba tik kvėpavimo organų apsaugos priemonėmis apsirūpinę pareigūnai. Nuo ko kilo gaisras, galėsiu pasakyti tik įvertinęs padėtį.

Pareigūnas neatmeta galimybės, kad gaisro židinys gali būti lentpjūvės katilinė. Gaisrą gesina penkios autocisternos.

Praėjusią savaitę šioje teritorijoje ugniagesiams taip pat teko gesinti gaisrą. Tik tąsyk supleškėjo nenaudojamas medinis, nedidelis pastatėlis. Manoma, kad praėjusį kartą gaisrą sukėlė pastogės ieškantys asocialūs asmenys

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras