Oko miške kilo gaisras(1)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2015-08-11 14:24
Karolinos Stažytės nuotrauka

Šiandien po pietų net penkios gaisrinės mašinos skubėjo į Oko mišką. Kilusio gaisro metu išdegė apie arą miško paklotės, sudegė nulaužtas berželis.

Nuostolių galėjo būti ir didesnių. Beįsiplieskiančią ugnį laiku pastebėjo pasivaikščioti išėjusi pamiškės gyventoja. Moteris iš pradžių užuodė dūmų kvapą, o kiek vėliau, po 15 min., jau pastebėjo ir atvirą liepsną. Iškviesti gaisrininkus jai padėjo netoliese vaikštinėjusi porelė.

Žurnalistei nuvykus į vietą, ugnis jau buvo suvaldyta. Pirminiais duomenimis, gaisras kilo nuo butelio šukės. Būtent ją, kaip įkaltį, išsivežė Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai.

Vietoje sutiktas VĮ Tauragės miškų urėdijos darbuotojas Aidas Gaudiešius tikino, kad tai pirmasis gaisras Tauragės rajone, kilęs kaitros metu. Girininkas pripažino, kad Oko miškas miškininkams – tikras galvos skausmas. Dėl nuolat jame besirenkančio jaunimėlio kyla įvairiausių problemų, pavyzdžiui, randasi šiukšlių kalnai. Būtent jų palikta stiklinės taros šukė šįkart galimai ir įžiebė gaisrą. 

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras