Stragutėje dega didžiuliai plotai pievų(0) 

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-03-19 14:02
Renaldo Malycho nuotrauka

Stragutėje dega daugiau nei hektaro ploto pieva. Renaldo Malycho nuotrauka

Šiandien, apie 15 valandą, gautas pranešimas, kad Stragutės kaime dega žolė. Ugnies malšinti išsiųsta viena ugniagesių autocisterna. Netrukus paaiškėjo, kad gaisrui likviduoti būtina pasitelkti kur kas gausesnes pajėgas.

Juoduojantys išdegusios žemės plotai matyti pravažiuojant keliu link Jurbarko. Juoduoja tik bendras daugiau nei hektaro plotas, nes dar daug kur ugnis bando atsigauti: dega ir rūksta pievoje styrantys ganyklų tvorų kuolai, vėjas vėl atgaivina rusenančią ugnį išdegusio ploto pakraščiuose. Juos gesinantys ugniagesiai suskubo į pagalbą kolegoms, dirbantiems kitame degančio ploto gale.

– Skambino dar kartą, sakė, kad dega „Keramika“. Tikriausiai matė tą patį gaisrą, o gal įsižiebė ugnis ir dar kur kitur, – didžiuliu įrankiu gesindamas įsigaunančią ugnį žurnalistams šūktelėjo ugniagesys.

Mat vėjas ugnį „pasėjo“ didžiuliame plote ir atrodė, kad ji plaikstosi visur. Spėjimus, kad ugnis vis dar plinta, patvirtino ir iš Tauragės ataidinčios besiartinančių naujų ugniagesių ekipažų automobilių sirenos. Šioje gaisravietėje juos sutikome keturis.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras