Vakar vėl degė žolė prie Oko miško(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-05-25 09:33

Ugniagesių gelbėtojų tikinimu, gaisrai palei geležinkelį kyla nuolatos. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Gegužės 24-ąją, apie 18 val., vaikai degančią žolę aptiko palei geležinkelį – netoli Oko miško. Tauragės ugniagesiai gelbėtojai sako, kad degančios žolės gesinimas netoli Žalgirių gimnazijos – nuolatinis rūpestis.

Bendrajam pagalbos centrui  apie degančią žolę vakar pranešta apie 18.20 val. Įvykio vietoje buvęs „Tauragės kurjerio“ skaitytojas pasakoja, kad šįkart apie nelaimę specialistus informavo vaikai. Degančios žolės gesinti atvyko vienas ugniagesių gelbėtojų ekipažas. Privažiuoti prie degančios žolės nebuvo galimybių, tad pareigūnai į gaisravietę leidosi pėsčiomis. Jie ugnį numalšino parankinėmis priemonėmis.

Praėjusią savaitę kilusių gaisrų priežastis tyręs Tauragės valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorius Žydrūnas Pūdžiuvis sako, kad per savaitę Oko miško link ugniagesiai skubėjo du kartus.

– Žolė ten degė gegužės 22 ir 24 dieną. Juosta palei geležinkelį – mūsų skaudulys, gaisrai čia kyla nuolatos. Nors atrodytų, kad žolės deginimo pikas jau baigėsi. Visi šioje vietoje kylantys gaisrai yra neatsargaus žmonių elgesio rezultatas, – kalbėjo pareigūnas.

Vakar palei geležinkelį išdegė keli kvadratiniai metrai žolės.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras