Šiąnakt mieste degė negyvenama sodyba(2) 

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-05-22 09:50
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Šiąnakt vėl degė apleista sodyba „Kristensen & Kristensen“ pašonėje. Autorės nuotrauka

Apie vidurnaktį užsiliepsnojo namas Dariaus ir Girėno gatvėje. Ugniagesiams ši sodyba žinoma iš ankstesnių pranešimų – negyvenama ir neprižiūrima sodyba dega nebe pirmą kartą.

Bendrasis pagalbos centras apie Tauragėje degantį namą pranešė likus pusvalandžiui iki vidurnakčio. Į įvykio vietą išsiųsti Tauragės ir Taurų ugniagesiai, apie gaisrą pranešta ir greitajai medicinos pagalbai. Pirmieji ugniagesiai gelbėtojai gaisravietę pasiekė per tris minutes. Jie informavo, kad 6x6 m dydžio ūkinis pastatas dega atvira ugnimi. Vieno aukšto medinis pastatas buvo dengtas šiferiu. Degantį pastatą gesino trijų ekipažų ugniagesiai. Ugnį sutramdyti jiems pavyko per 14 minučių. Iš degusio statinio beveik nieko nebeliko: išdegė pastato vidus, sudegė stogas, apdegė išorinės sienos. Paskutinis ugniagesių gelbėtojų ekipažas iš gaisravietės sugrįžo tik apie pirmą valandą nakties.

Gaisro aplinkybes tiria Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras