Tauragę užgriuvo gaisrai(1)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-02-01 13:59

Pagėgių savivaldybėje gaisras kilo sausio 30 dieną, apie 21 valandą

Pranešimai apie degančius pastatus fiksuojami kasdien: penktadienį Pagramantyje degė medienos įmonė, šiandien (šeštadienį) Lomiuose – ūkinis pastatas, Jatkančiuose – gyvenamasis namas.

Apie visus tris gaisrus pranešta Bendruoju pagalbos telefonu 112. Penktadienį, apie 8.48 val., skambinęs žmogus informavo, jog Mažonų seniūnijoje, Pagramančio miestelyje, J. Mažeikos g., medžio apdirbimo įmonėje dega dirbtuvės.

Šiandien, apie 11.38 val., Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad Mažonų sen., Lomių k., Draugystės g., dega ūkinis pastatas.

Praėjus lygiai dviem valandoms gautas dar vienas pranešimas iš Tauragės: apie 13.36 val. paskambinęs žmogus kvietė pagalbą į Jatkančių kaimą. Skambinusysis informavo, kad ten dega gyvenamas medinis namas.

Į nelaimes buvo siunčiamos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Pagėgių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba taip pat turėjo darbo: ketvirtadienio vakarą jiems teko gesinti Eistraviškių k. degusį gyvenamąjį namą. 

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras