Prie „Norfos“ degė mikroautobusas(1)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-01-10 09:28
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Praėjusį penktadienį, apie 11 valandą, Šilalės gatvėje užsidegė mikroautobusas „Renault Espace“. Išdegė mašinos variklio skyrius.

Sausio 3 d., 10,54 val., Bendrajam pagalbos centrui bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 pranešta, kad Tauragėje, Šilalės g, prie prekybos centro „Norfa“ dega lengvasis automobilis. Į įvykio vietą išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Vakar Tauragės apskrities PGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorė Renata Ambrazevičienė patikslino informaciją, kad automobilis degė kiek toliau – netoli degalinės „Sensus“.

– Į įvykio vietą buvo išsiųsti du automobiliai iš Tauragės. Pirmasis jų atvyko per 3 minutes nuo pranešimo. Ekipažas informavo, kad tuo metu automobilio „Renault Espace“ variklio skyrius jau degė atvira ugnimi. Mašina buvo pagaminta 1993 metais, varoma dviem kuro rūšimis: benzinu ir dujomis. Būtent ši kuro sistema ir sukėlė gaisrą. Manome, kad ugnis įsižiebė dėl gedimo kuro sistemoje, – sakė inspektorė.

Ugnį ugniagesiai užgesino 11.04 val.

Automobiliu „Renault Espace“ į Tauragę vyko Šilalės gyventojas. Jo mašina užsidegė tik įriedėjusi į miestą.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras