Sudegė medienos apdirbimo cechas(5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-05-29 14:53
Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

Medienos ceche sveikos liko tik sienos. Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Dargaičių kaime (Gaurės sen.) liepsnose paskendo bendrovei „Ineksa“ priklausantis beveik 3000 kv.m dydžio medienos cechas.

Apie gaisrą Bendrajam pagalbos centrui pranešta 3.45 val. Kaip sako Vidas Krasauskas, Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas, po 9 minučių ugniagesiams atvykus į vietą atvira liepsna jau degė pusė pastato.

– Sudegė visi medienos apdorojimui reikalingi įrenginiai, įgriuvo betoninės pastato perdengimo plokštės, sprogo keletas dujų balionų. Sprogdamas vienas dujų balionų išlaužė greta buvusias metalines patalpos duris. Laimei, nei ugniagesiai gelbėtojai, nei įmonės darbuotojai nenukentėjo. Pastatui padaryta žala nepataisoma. Liko tik sienos ir dalis perdengimų, greičiausiai bendrovės savininkams pastatą teks tik nugriauti. Spėjame, jog gaisras galėjo kilti dėl gedimų elektros instaliacijoje. Kol tyrimas nebaigtas nieko tiksliai pasakyti negalime, – sakė vyriausiasis specialistas.

UAB „Ineksa“ filialo vadybininkas Alvydas Pikoraitis nemano, kad ceche kilęs gaisras galėtų būti konkurentų pavydo apraiška. Prieš keletą metų gaisras šiame ceche jau buvo kilęs.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras