Tuščiame name siautė ugnis(2)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-06-10 06:35
Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Manoma, kad M.Mažvydo 49B numeriu pažymėtas namas padegtas tyčia. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Sekmadienį, prieš pat vidurnaktį, užsiliepsnojo negyvenamas individualus namas Martyno Mažvydo gatvėje. Sodybos šeimininkė šiuo metu gyvena pas sūnų Vilniuje, o jos namuose šeimininkavo nekviesti svečiai. Jie ir sukėlė gaisrą. Tyrimas perduotas policijai.

Bendrajam pagalbos centrui neprisistatęs asmuo paskambino apie 23.27 val. Tauragiškis informavo, kad dega M.Mažvydo gatvės 49-asis namas. Į įvykio vietą išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Kauno greitajai medicinos pagalbai.

Kaip vakar patikslino Tauragės apskrities PGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros inspektorė Renata Ambrazevičienė, gaisro gesinti buvo išsiųstos keturios autocisternos.

– Kadangi pastatas stovi tarp daugiaaukščių pastatų, ugnies malšinti vyko ir 10 tonų gabenanti autocisterna. Be tauragiškių, šį gaisrą gesino ir Taurų ugniagesių komanda, – vardijo pareigūnė.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, pirmieji ugniagesiai gelbėtojai į nelaimės vietą atvyko per 3 minutes. Tuo metu apleisto mūrinio vieno aukšto gyvenamojo namo stogas jau degė atvira liepsna.

Apie 23.55 val. gaisras užgesintas. Manoma, kad ugnis įsižiebė gyvenamojo namo palėpėje. Mat nelaimės metu labiausiai nukentėjo namo stogas – nuardyta ir nudegė apie 60 kvadratinių metrų stogo.

– Ugnies židinys buvo antrajame pastato aukšte. Pirmasis sulietas vandeniu. Jokių priežasčių gaisrui kilti pastate nebuvo. Todėl manome, kad šis gaisras buvo sukeltas tyčia. Surinktą medžiagą jau perdavėme tirti Tauragės policijos komisariato pareigūnams, – vakar sakė inspektorė R.Ambrazevičienė.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras