Degė remontuojamas pastatas Verslininkų gatvėje(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-06-04 08:38
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Verslininkų gatvėje stovintys senieji garažai, manoma, buvo padegti tyčia. Autorės nuotrauka

Bendrasis pagalbos centras pranešimą apie gaisrą buvusiame garaže gavo naktį iš sekmadienio į pirmadienį. Įtariama, kad garažas buvo padegtas.

Apie ūkinio pastato gaisrą Verslininkų g. bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešta maždaug pusę dviejų nakties.

Ugnies malšinti išsiųstos trys autocisternos: Kęsčių, Taurų ir Tauragės. Pirmoji ugniagesių gelbėtojų komanda atvyko per 5 minutes. Ugniagesiai pranešė, kad buvusiame paukštininkystės ūkio garaže atvira liepsna dega ne ūkinis pastatas, o maždaug 2000 kvadratinių metrų garažai.

Pastatas, kuriame kilo gaisras, mūrinis, su betoniniu perdengimu, tik jo palėpė – medinių konstrukcijų. Pastate buvo pradėtos naujos statybos, jame laikytos statybinės medžiagos.

Numalšinti liepsnas ugniagesiams pavyko per 26 minutes. Mūrinis pastatas nuo gaisro nenukentėjo. Sudegė apie 150 kv.m garažų stogo ir pastogėje laikytos šiukšlės.

Kalbintas Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Vidas Krasauskas sakė, kad šio gaisro priežastis – tyčinis padegimas.

– Kaip tik šiuo metu rengiame medžiagą policijai. Labiausiai tikėtina gaisro priežastis – padegimas. Turto savininkai šiai versijai pritaria. Manoma, kad piktadariai ugnį įžiebė uždegę palėpėje laikytą šiaudų kūgį. Laimei, nuostoliai minimalūs. Nudegusią palėpę šeimininkai ketino remontuoti, o dabar teks pakeisti nauja konstrukcija, – įvardino gaisro priežastį ir padarinius V.Krasauskas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras