Mikrorajono gyventojus ant kojų sukėlė rūkaliai(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2013-02-16 07:47
Renaldo Malycho nuotrauka

Įtariama, kad po šiuo balkonu laiką leidę jaunuoliai ir sukėlė gaisrą – neatsargiai numesta nuorūka įžiebė ugnį. Renaldo Malycho nuotrauka

Trečiadienį apie 17 valandą Bendrajam pagalbos centrui pranešta apie gaisrą viename Ateities tako daugiabučių. Nelaimę galėjo prišaukti būrelis prie namo neatsargiai rūkiusių paauglių. Savaitės pradžioje Mažonuose privačiame name gaisras kilo dėl netvarkingos kavamalės.

Gaisras Mažonuose, Bijūnų g. 10-jame name kilo vasario 11 dieną, apie vidurdienį. Šeimininkai į Bendrąjį pagalbos centrą nesikreipė ir ugniagesių pagalbos nesišaukė. Ugnį jie teigė užsigesinę patys, savo jėgomis.

Gaisras greičiausiai nebuvo didelis, o pranešti apie nelaimę šeimininkus įpareigoja draudimo sutartis. Mat pastatai, nors ir nenauji, yra apdrausti. Antradienį mažoniškiai pasakojo, kad gaisras kilo dėl gedimo kavamalėje. Nuo šio įrankio ugnis persimetė ir į kitus virtuvės rakandus: apdegė viryklė, gruzdintuvė bei grindys.

Dar vienas laimingai pasibaigęs gaisras kilo trečiadienio pavakarę Tauragėje, Ateities tako 12-ajame name. Kadangi pranešta, jog dega daugiabutis, į nelaimės vietą tradiciškai išsiųstos trys autocisternos, atvyko ir medikai. Tačiau jau pirmieji ugniagesių ekipažai pranešė, kad gaisras nepavojingas. Degė rūsio langas. Jis labiausiai ir nukentėjo. Manoma, kad ugnį sukėlė neatsargūs paaugliai: sprendžiant iš tyrimo medžiagos, jie ieškojo užuovėjos – įsikūrė po daugiabučio balkonu, kur valgė ir rūkė. Neatsargiai numesta nuorūka galėjo sukelti gaisrą, apie kurį informavo pirmojo aukšto gyventoja, – pasakojo Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorė Renata Ambrazevičienė.

Nelaimės vietoje susirinkę žmonės pasakojo, kad jaunimas apie daugiabučius būriuojasi nuolatos. Tiek jauni, tiek seni teigė bijantys jaunuoliams priekaištauti, nes nežinia, kokios galima sulaukti jų reakcijos. Mažus vaikus auginanti moteris, pranešusi apie galimą gaisrą bei į butą besiveržiančius dūmus, anot vietos gyventojų, garsėja drąsiais pasisakymais.

Dėl tyčinio pastatų padegimo Tauragės policijoje atliekamas tyrimas pagal 1963 m. gimusio K.A. pranešimą. Vyras teigė, kad vasario 4 dieną, nuvykęs į Lomių kaime, Tvenkinio gatvės sodybą, ūkiniame pastate aptiko 3 litrų stiklainį. Inde rastas degus skystis, o pastato viduje – apdegusi siena.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras