Sudegė tik į kiemą įriedėjusi mašina(1)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-02-10 08:24
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Ugnis akimirksniu automobilį pavertė metalo laužu. Autorės nuotrauka

Vakar Taurų dvare liepsnojo lengvasis automobilis „VW Golf“. Greta stovėjusių automobilių savininkai ne juokais sunerimo. Vyrai džiaugėsi, kad nelaimės metu buvo namuose. Vakarykščiai automobilis degė ir Batakių seniūnijoje.

Trečiadienį Bendrasis pagalbos centras pranešimo apie Taurų dvare degančią mašiną gavo maždaug 10.30 val. Po kelių minučių į nelaimės vietą atskubėjusi pirmoji ugniagesių komanda automobilį rado jau liepsnojantį atvira ugnimi. Aplinkinių namų gyventojai po gaisro pasakojo, kad mašinos neliko per keletą minučių.

– Net nesupratau, kas vyksta. Pas mus turėjo atvažiuoti dukra. Pasižiūrėjau per langą – atvažiavo, prie laiptinės pasistatė savo „VW Golf“ ir išlipo. Jai dar nė nespėjus pas mus ateiti, automobilis užsidegė taip, kad virto tikru ugnies fakelu, – sutiktas prie metalo laužo krūva virtusio turto, kalbėjo vyras.

Kaimynai spėjo iš liepsnojančios mašinos pašonės patraukti savus automobilius.

– Aš net nebuvau namuose – žvejojau ant ledo. Pamatęs kylančius dūmus, supratau, kad kažkas negero vyksta mano kieme ir parlėkiau, – kalbėjo vienas vyras.

Kitas jam antrino ir pridūrė, kaip stebuklingai užsivedė ir leidosi į šoną pastumiamas jo ilgą laiką nekurtas automobilis.

Automobilis „VW Golf“ buvo pagamintas 1993 m. Ugniagesiai mano, kad ugnis įsižiebė galinėje mašinos dalyje.

– Manoma, kad gaisro priežastis – automobilio elektros instaliacijos gedimas. Vairuotoja teigė pastebėjusi, kad jai išlipus mašinos salono galinėje dalyje ėmė rūkti dūmai, – vakar nelaimės priežastį komentavo Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorius Žydrūnas Pūdžiuvis.

Dar vienas automobilis užsidegė kelyje Karaliaučius–Šiauliai–Ryga. Tauragiškio vairuojamas visureigis „Toyota Runner“ ėmė degti antradienį prieš pietus prie Batakių seniūnijos. Inspektorius mano, kad bevažiuojant ugnis galėjo įsižiebti dėl to, kad ant įkaitusio kolektoriaus užkrito degių medžiagų.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras