Paspaudus šalčiams ėmė pleškėti namai(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-02-01 06:50
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Savaitgalį Tauragės rajone kilo keturi gaisrai: bemaž visų jų priežastis ta pati: netvarkingi dūmtraukiai. Didžiausia nelaimė ištiko Dirvėnų kaimo gyventoją.

Apie šį gaisrą Bendrajam pagalbos centrui telefonu 112 pranešė nežinomas žmogus. Skambinusysis informavo, kad Dirvėnuose (Žygaičių sen.) dega M.B. vasaros virtuvė. Toks pranešimas buvo užregistruotas naktį iš penktadienio į šeštadienį, maždaug 45 minutės po vidurnakčio. Į nelaimės vietą buvo išsiųstos trys ugniagesių komandos. Pirmoji jų nelaimės vietą pasiekė po 14 minučių, kai pastatas jau degė atvira ugnimi. Anot ugniagesių, statinys buvo nedidelis, maždaug 15 kvadratinių metrų. Virtuvė, nors ir mūrinė, buvo apkalta medinėmis dailylentėmis, perdengta mediena. Tad gaisro metu supleškėjo ne tik namų apyvokos daiktai, bet ir sienos bei stogas. Ugniai įsiliepsnojus liepsnų liežuviai netruko persimesti ant greta augusio ąžuolo. Medžio ugniagesiams išgelbėti nepavyko. Išsaugoti tik sodybos ūkiniai pastatai.
Šeštadienio popietę užsidegė Šakių kaimo gyventojos D.J. gyvenamasis namas. Laimei, žmonės ugnį suspėjo numalšinti patys, dar iki atvykstant ugniagesiams. Gyventojai reagavo operatyviai, tad dviejų aukštų pastate išdegė tik maždaug 2 kv.m ploto stogo prie pat dūmtraukio.
Kaminas degė ir Tauragėje, Vytauto gatvėje. Dar vienas panašus gaisras, kur ugnis nė nespėjo įsiplieksti, užfiksuotas vakar, apie pietus. Bendruoju pagalbos centro telefonu pranešta, kad Užvėjų kaime (Gaurės sen.) dega gyvenamasis namas. Nuvykusiems ugniagesiams užteko tik išvėdinti patalpas – dūmai sklido iš namo palėpės, kur kamine degė suodžiai.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras