Gaisrą sukėlė šaltyje veikęs šaldytuvas(2)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-02-07 13:00
Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

Manoma, kad garaže laikytą turtą pražudė žemos temperatūros neatlaikęs buitinis šaldytuvas. Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

Ketvirtadienį, prieš pat vidurnaktį, užsiliepsnojo garažas „Jovaro“ kooperatyve. Vietoje automobilio ten buvo laikomi maisto produktai. Įtariama, kad gaisro priežastis – šalčio neatlaikęs šaldytuvas.

Bendrasis pagalbos centras pranešimą apie nelaimę perdavė ir ugniagesiams, ir policininkams. Į gaisravietę atvykę ugniagesiai aptiko, kad garaže buvo laikomi maisto produktai: miltai, aliejus, kava, kiaušiniai ir kt. Sprendžiant iš garaže laikytų maisto produktų kiekio, garažo savininkai arba nuomininkai verčiasi maisto produktų prekyba. Po nelaimės visos prekių sankaupos nuėjo perniek, nusinešdamos nemažas investicijas. Įvykio liudytojai vertina, kad gaisro padaryti nuostoliai bus skaičiuojami tūkstančiais litų. Mat tie maisto produktai, kurių nepasiglemžė ugnis, buvo sulieti vandeniu, aprūko, apdegė.

– Manoma, kad nelaimę galėjo sukelti buitinis šaldytuvas. Žmonės turėtų žinoti, kad šie įrenginiai negali būti laikomi žemesnėje nei 5 laipsnių temperatūroje. O lauko garaže, kai oro temperatūra beveik 30 laipsnių šalčio, turėjo būti gerokai žemiau nulio. Todėl darome išvadą, kad šaldytuvo elektros instaliacija neatlaikė įtampos ir užsidegė, – penktadienį gaisro priežastį aiškino Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininkas Tadas Vosylius.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras