Per vieną dieną išgelbėti du nelaimėliai (0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-10-16 08:33
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Ateities tako 4-ojo namo 2-ajame bute kilęs gaisras neišplito – jį pastebėjo pašalaičiai. Autorės nuotrauka

Penktadienį Tauragės ugniagesiai nuo mirties išgelbėjo du vyrus: vienas užsidegė lovoje rūkydamas, antrasis rastas sunkios būklės.

Apie gaisrą Ateities tako 4-ajame name pranešė nelaimėlio kaimynai. Pranešimas užregistruotas po antros valandos nakties. Dūmai rūko iš buto pirmajame aukšte. Į butą įėję ugniagesiai-gelbėtojai išvedė jau smalkėmis apsinuodijusį buto šeimininką. Jis perduotas Greitosios pagalbos medikams, kurie vyrą išgabeno į ligoninę. Gaisrą tiriantis Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorius Žydrūnas Pūdžiuvis sakė, kad labiausiai tikėtina šios nelaimės priežastis – neatsargus rūkymas lovoje. Ugnis bute nespėjo išplisti, sugadino tik patalynę, neaprūko net patalpos. Ugniagesių darbai nuo pranešimo gavimo užtruko devynias minutes.

Tą pačią dieną Tauragės ugniagesiams-gelbėtojams teko vykti į dar vieną iškvietimą. Šįkart jų pagalbos šaukėsi lankomosios socialinės priežiūros darbuotoja. Moteris pranešė, kad Gedimino gatvėje, viename daugiabučių butų gali būti negyvas žmogus. Nuvykę į įvykio vietą pareigūnai kopėčiomis pateko į vyro butą ir lovoje rado sunkiai sergantį žmogų, nesiorientuojantį aplinkoje. Ligonis skubiai perduotas medikams.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras