Šeimininkas sodybą rado supleškėjusią iki pamatų(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-01-10 08:20
Žydrūno Pūdžiuvio nuotrauka

Tokį vaizdą ketvirtadienį išvydo šeimininkas atvykęs į sodybą. Žydrūno Pūdžiuvio nuotrauka

Penktadienį į policiją kreipėsi 1956 metais gimęs vyras ir pranešė apie Liutkaičių kaime (Gaurės sen.) sudegusią negyvenamą sodybą. Ugniagesiai įtaria padegimą.

Apie nelaimę pranešęs žmogus yra supleškėjusios sodybos savininkas. Prarastą turtą jis įvertino 3 000 litų. Rąstinis 49 kv.m pastatas buvo senas, statytas 1938 m. Gaisro nuniokotą sodybą šeimininkas aptiko sausio 5-ąją. Kada tiksliai namas buvo padegtas, nustatinėjama.
Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Gaisro priežastis aiškinasi ir Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai. Inspektorius Žydrūnas Pūdžiuvis sako, kad namas šioje sodyboje buvo likęs vienintelis statinys, kiti jau sugriuvę. Artimiausia kitų gyventojų gyvenama sodyba stovi už maždaug pusės kilometro. Ugnis senos sodybos gyvenamąjį namą supleškino iki pat pamatų.
Pastebima, kad dažnėja gaisrų, kuriuos sukelia tyčinė žmogaus veikla. Pavyzdžiui, sausio 2-ąją Lomiuose ugniagesiams teko gesinti net stovintį medį. Manoma, kad piktavalis žmogus tyčia į medžio drevę įmetė dar rusenančią cigaretės nuorūką.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras