Paniką kelia kaminuose degantys suodžiai(2)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-11-30 12:02
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Pirmadienį ir trečiadienį Tauragės ugniagesiai vyko gesinti gaisrų, kurių nė nebuvo – informaciją teko atšaukti įsitikinus, kad nelaimės šauksmai buvo nepagrįsti. Vienas toks iškvietimas užfiksuotas Pilsūduose (Skaudvilės sen.), kitas Tauragėje, Šermukšnių gatvėje.

Apie liepsnojantį didelį gyvenamąjį namą Pilsūduose pranešta pirmadienio vakarą – apie 20 valandą. Į nelaimės vietą išsiųstos trys autocisternos. Mat pranešėjas informavo, kad Pilsūdų kaime dega buvę kultūros namai, kuriuose dabar gyvena dvi šeimos. Atskubėjusi pirmoji ugniagesių komanda konstatavo, kad gaisro nėra – tik iš pastato kamino veržiasi žiežirbos. Pastarosios krito ant šiferine danga dengto dviaukščio pastato stogo, tad ugniagesiai saugumo dėlei apipurškė stogą vandeniu ir liko budėti, kol kamine suodžiai visiškai išdegė – iki 22 val.

Panašus pranešimas trečiadienį užregistruotas ir Tauragėje. Šermukšnių g. gyventojai pranešė, kad viename gatvės gyvenamųjų namų užsidegė kietojo kuro katilas. Tačiau į nelaimės vietą atskubėję ugniagesiai gaisro nerado.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras