Supleškėjo garažas ir jame buvęs automobilis(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-12-14 12:19
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Netvarkinga elektros instaliacija nusinešė nemažai Dacijonų kaime gyvenančios šeimos turto: ugnyje pražuvo ne tik mediniai ūkiniai pastatai, bet ir juose buvęs turtas. Namuose buvę šeimininkai nelaimę pastebėjo pernelyg vėlai – kai ugnis jau buvo apėmusi pastatų vidų.

Pranešimas apie gaisrą Dacijonuose gautas vėlų pirmadienio vakarą, apie 23.30 val. Bendrosios pagalbos telefonu 112 paskambinęs žmogus informavo, kad pagalbos laukia Tuopų gatvės 19-ojo namo gyventojai. Į įvykio vietą nedelsiant išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (APGV) Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota ir Tauragės policijai.

Tauragės APGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorė Renata Ambrazevičienė sakė, kad šio gaisro malšinti buvo išsiųstos 3 autocisternos: iš Tauragės APGV, Taurų ir Gaurės ugniagesių komandų. Atvykus pirmajam ugniagesių-gelbėtojų ekipažui pastatas jau degė atvira liepsna. Statinyje buvo sujungti kelių paskirčių statiniai: garažas, dirbtuvės ir malkinė. Inspektorės teigimu, pavyko išsaugoti tik malkinę, likusius statinius ugnis sunaikino. Sudegė ne tik pastatas, bet ir garaže stovėjęs automobilis „Renault Vel Satis“, garaže laikytos kitų automobilių detalės, kompresorius, suvirinimo aparatas ir kiti mašinų remontui reikalingi įrankiai. Gaisrą baigta gesinti apie 1 valandą nakties.

– Į pastatą buvo nutiesta trifazės elektros srovės linija. Manoma, kad gedimas buvo elektros instaliacijoje. Sodybos šeimininkai pasakojo, kad gaisrą jie pastebėjo tik tada, kai namuose pasigirdo traškesys – nuo karščio ėmė sproginėti ūkinio pastato stogo šiferis, – pasakojo R.Ambrazevičienė.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras