Gaisro priežastis – sugedęs ventiliatorius(1)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-12-11 13:14
Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Pranešimas apie gaisrą Gedimino gatvėje nepasitvirtino. Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Norkaičiuose, medienos gamybos įmonėje „Alginta“, kilo gaisras. Degė lakavimo patalpa. Ugnį malšinti vyko penkios ugniagesių autocisternos. Darbai užsitęsė iki paryčių. Manoma, kad nelaimę sukėlė sugedęs ventiliatorius.

Bendrasis pagalbos centras Klaipėdoje pranešimą apie nelaimę Norkaičiuose, Meistrų gatvėje, gavo likus 12 minučių iki vidurnakčio. Į įvykio vietą išsiųstos penkios autocisternos: dvi iš Tauragės, po vieną iš Kęsčių, Sungailiškių ir Taurų ugniagesių komandų. Pirmieji ugniagesiai-gelbėtojai į nelaimės vietą atvyko per septynias minutes. Jie patvirtino – dega baldų gamybos įmonės pastato stogas. Ugnį jiems pavyko sustabdyti tik sekmadienio naktį, apie 1 valandą. Dar kiek daugiau nei po valandos gaisrą pavyko likviduoti, o baigiamieji jo gesinimo darbai užfiksuoti likus kelioms minutėms iki šeštos ryto.

Gesinant gaisrą nuardyta apie 70 kv.m stogo dangos, patalpos sulietos vandeniu. Gaisras kilo lakavimo patalpoje (9x7 m) – degė lakas, apdegė 5 stalviršiai ir 2 kėdės.

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorius Žydrūnas Pūdžiuvis sako, kad labiausiai tikėtina šito gaisro priežastis – ventiliatoriaus gedimas.

Daugiau nelaimių ugniagesiai per šią savaitgalį neužfiksavo. Dar vienas pranešimas apie gaisrą daugiabutyje nepasitvirtino. Dvi ugniagesių autocisternos prie vieno iš devynaukščių Gedimino gatvėje (priešais naująjį „Rimi“ prekybos centrą) skubėjo penktadienį, apie 18 valandą.

Dar vienąkart ugniagesių-gelbėtojų pagalbos prireikė sunkiai sergančiai tauragiškei. Tiksliau, jos sūnus kreipėsi pagalbos įtardamas, kad jo sunkiai serganti mama neįstengia atidaryti durų. Duris viename Prezidento gatvės individualių namų ugniagesiai-gelbėtojai atidarė, o ligonė buvo perduota Greitosios medicinos pagalbos darbuotojams ketvirtadienį, apie 18.30 val.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras