Gaisrą sukėlė palei duris pažirę pelenai(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-12-19 09:11

Praėjusį sekmadienį, apie vidurdienį, gaisriniai automobiliai skubėjo į Gaurę. Stadiono gatvėje 18-uoju numeriu paženklintoje sodyboje, pasak pranešėjos, degė ūkinis pastatas.

Vakar gaisravietėje lankęsis Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorius Alvydas Mikašauskas pastebėjo, kad ši nelaimė dviejų moterų namuose – laiminga.

– Ugnis įsiplieskė atsitiktinai: tiesiog parvirto įkaitusių pelenų kibiras. Greičiausiai šeimininkė, išnešusi į lauką pelenus su žarijomis, pastatė kibirą prie ūkinio pastato durų ir nuėjo šerti gyvulių. Kadangi sekmadienį siautė stiprus vėjas, kibiras nuvirto, o į sniegą pabirusios žarijos netruko įsiliepsnoti. Taip užsidegė medinės ūkinio pastato durys. Laimei, gaisrą greit pastebėjo moters kaimynė ir iškvietė ugniagesius, – pasakojo A.Mikašauskas.

Bendrajame pagalbos centre gauriškės pranešimas užfiksuotas likus 8 minutės iki vidurdienio. Ugnies malšinti išsiųstos trys autocisternos. Pirmieji per 7 minutes į nelaimės vietą atskubėję ugniagesiai pranešė, kad iš ūkinio pastato veržiasi dūmai, dega šienas ir šiaudai. Tačiau vėliau įsitikinta, kad ugnis nespėjo išplisti, ir šeimininkė atsipirko tik nedideliais nuostoliais – apdegė tik pora metrų durų. Per pusvalandį gaisras buvo numalšintas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras