Neatsargus šeimininko elgesys sukėlė gaisrą(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-05-31 06:25
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Bendrasis pagalbos centras pranešimą apie gaisrą Skiržemės kaime (Žygaičių sen.) gavo naktį iš praėjusio ketvirtadienio į penktadienį. Sudegė vietos gyventojui priklausanti lauko virtuvė. Ugniagesiai informuoja, kad dėl nelaimės kaltas pats šeimininkas.

Pranešimas bendruoju pagalbos telefonu 112 gautas prieš antrą valandą nakties. Apie nelaimę informuoti ugniagesiai ir policijos pareigūnai. Ugnies malšinti išsiųstos trys ugniagesių komandos. Per 25 minutes į nelaimę atvykusi pirmoji jų pranešė, kad pastato stogas dega atvira liepsna. 40 kv.m mūrinis pastatas buvo dengtas šiferiu. Statinio išgelbėti nepavyko. Sudegė visas jo stogas, į vidų įkrito medinis pastato perdengimas ir sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai. Gaisras baigtas gesinti apie trečią valandą.

Šios nelaimės priežastis, pasak ugniagesių, – neatsargus elgesys su ugnimi.

– Greta sudegusio pastato sodybos šeimininkas buvo surentęs medinę rūkyklą. Manoma, kad rūkykloje įsižiebusi ugnis persimetė į greta stovinčią virtuvę, – pasakoja Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Ruslanas Pačkovskis.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras