Gaisras kilo dėl įkaitusio kamino (0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-06-05 09:43

Penktadienį apie pietus I.Simonaitytės gatvėje užsidegė mūrinis ūkinis pastatas. Ugnies malšinti išskubėjo 4 autocisternos. Manoma, kad gaisras kilo pastato palėpėje.

Bendrasis pagalbos centras pirmąjį pranešimą apie gaisrą Tauragėje užregistravo 13.10 val. Skambinusysis informavo, kad I.Simonaitytės g. 7 mūrinis ūkinis pastatas dega jau atvira ugnimi. Į įvykio vietą nedelsiant buvo išsiųstos Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos: 2 autocisternos iš Tauragės, ugniagesių komandos iš Taurų bei Sungailiškių. Pirmieji gelbėtojai gaisravietę pasiekė po 5 minučių. Statinys skendėjo liepsnose – ūkinio pastato stogas degė atvira ugnimi.
Degęs statinys didelis ir palyginti naujas: mūrinis, perdengtas gelžbetoniu, dengtas šiferiu ir užima 180 kv.m. Gaisro metu nudegė pusė ūkinio pastato stogo – apie 100 kv.m.
Pirmojo aukšto patalpos dėl gelžbetoninės konstrukcijos nenukentėjo. Palėpėje sukrauti rakandai sudegė. Šeimininkai neteko ir ten laikytų pjuvenų bei maždaug 3 kub.m medienos ruošinių. Įvykį tiriantis Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorius Žydrūnas Pūdžiuvis sakė, kad labiausiai tikėtina šios nelaimės priežastis – arti kamino laikytos degios medžiagos, kurios įsiruseno dėl pernelyg įkaitusių kamino konstrukcijų. Nors už lango jau kalendorinė vasara, šeimininkai kūreno krosnį.
Ugnis šioje sodyboje baigta tramdyti kiek daugiau nei per pusvalandį.
Tą pačią dieną Panemunėje (Pagėgių sav.) Nemuno g. 12 name šeimininkas neįstengė susitvarkyti su buitinių dujų balionu. Atvykę ugniagesiai išnešė dujas leidžiantį balioną į lauką.
Birželio 2 dieną Tauragėje, Gedimino gatvės 8 name gyvenantis vyras pridegino puodą. Pirmieji svilėsių tvaiką pajuto nelaimėlio kaimynai. Jie ir iškvietė ugniagesius.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras