Gaisras kilo bankrutavusios įmonės angare(7)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-04-06 06:25
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Didžiausias gaisro nuostolis – aprūkusios patalpos. Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Apie ketvirtadienio nakties gaisrą, kilusį buvusioje Skaičiavimo elementų gamyklos teritorijoje, pirmieji sužinojo apsaugos darbuotojai. Pajutę, kad sumontuotoje signalizacijoje kažkas ne taip, jie atskubėjo į angarą Gaurės gatvėje, paženklintą 27-uoju numeriu. Degė jame laikytos atliekos. Įmonė, kuriai priklauso statinys – bankrutavusi.

Bendrasis pagalbos centras pranešimą apie gaisrą Tauragėje užfiksavo tuoj po vidurnakčio. Pranešusieji informavo, kad sandėliavimo patalpos pilnos dūmų. Nustatyta, kad dviejų aukštų pastatas priklauso bendrovei „Ravitrans“, kuri Tauragėje savo veiklos nebevykdo – įmonei iškelta bankroto byla. Tačiau, ugniagesių žiniomis, ateinančią vasarą šias patalpas su įrenginiais ketina perimti kita bendrovė. Tad 150 kv.m sandėlį akylai saugojo apsauga, jame vyko tam tikri darbai.

– Darbininkai pasakojo, kad vakare jie angare pjaustė metalą. Gali būti, kad žiežirbos įkrito į netoliese laikytus rakandus, o po kelių valandų įsiruseno. Gerai, kad nuo karščio išsilydė signalizacijos laidai ir apsaugos darbuotojai laiku pastebėjo nelaimę, – vakar pasakojo Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Ruslanas Pačkovskis.

Į beįsiliepsnojantį sandėlį ugniagesiai galėjo patekti tik su kaukėmis. Kai jie atvyko, patalpoje jau degė šiukšlės, automobilių padangos, naudoti mediniai langų rėmai, kiti daiktai. Gelžbetonio  pastatui ugnis nespėjo padaryti didelės žalos – tik aprūko sienos ir lubos. Gaisro gesinimas užtruko maždaug valandą.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras