Nelaimė viena nevaikšto (nuotraukos)(1)

2011-02-11 06:37

FOTO: R.Malychas

Vakar, apie 9.35 val., bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešta apie degantį gyvenamąjį namą Tauragės miesto centre. Vėliau paaiškėjo, kad degė tik netoli namo pastatytas medinis sandėliukas.

 

 

 

 

 

Pirmūnų g. 7-uoju numeriu paženklintame name dabartinis šeimininkas, pasak kaimynų, apsigyveno neseniai – gal prieš metus. Tad pastatas dar nėra iki galo įrengtas. Moteriškės kalbėjo, kad nelaimės metu pusamžis vyras greičiausiai kažką meistravo.

– Laimei, šeimininkas buvo namuose ir pats matė, nuo ko įsižiebė ugnis. Ir dar gerai, kad sandėliukas buvo pastatytas atskirai nuo gyvenamojo namo, prie kurio yra prišlietas garažas, – plepėjo dvi greta gyvenančios kaimynės.

Kitapus gatvės gyvenantieji buvo supratingesni. Šiems kaimynams buvo gaila nelaimėlio.

– Ir atsitik tu man šitaip – neseniai žmogus Anapilin palydėjo savo žmoną ir še tau – dar viena nelaimė. Neveltui liaudyje sakoma, kad viena nelaimė ne nelaimė, atidaryk duris, tegul sueina visos. Ir kodėl taip būna, kad žmogui ima nesisekti .Juk neseniai palaidota moteriškė net nespėjo ilgiau pagyventi, kojų naujai suremontuotame name sušilti, – kraipė galvą moteris.

Nelaimės vietoje netruko prisirinkti smalsuolių. Kai kurie jų netgi sugebėjo trukdyti ugniagesiams – stengėsi savu transportu privažiuoti kuo arčiau degančio pastato. Tarp smalsaujančiųjų buvo ir rajono meras Pranas Petrošius bei jo patarėjas Arūnas Beišys. Pasirodo, toje pačioje gatvėje gyvena savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus.

Netrukus liepsnas ugniagesiams pavyko užgesinti – mat vakar oras buvo nepalankus gaisrui plisti.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras