Šilinės kaime ugnis prarijo baigiamą rekonstruoti namą(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2011-09-18 15:42
Autorės nuotrauka

Ugnis surijo baigiamą rekonstruoti seną sodybą. Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Ankstų trečiadienio rytą Bendruoju pagalbos centro telefonu pranešta, kad dega gyvenamasis namas Šilinės kaime. Miške suręsta troba dar buvo negyvenama. Ten vyko rekonstrukcijos darbai. Pareigūnai įtaria, kad nelaimė galėjo būti sukelta tyčia.

Apie 7 valandą ryto gaisrą pastebėjo keliu Žukai–Tauragė riedėjęs vairuotojas. Gyvenamasis namas buvo renčiamas visai netoli šio kelio, bet jau miško teritorijoje. Maždaug 70 kv.m medinio pastato gesinti išskubėjo gausus būrys ugniagesių – šešios autocisternos iš Tauragės, Taurų ir Gaurės.

Atvykus pirmajam ekipažui renovuojamas pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu supleškėjo namo stogas, mediniai perdengimai, vidaus apdaila. Nelaimės metu šioje sodyboje gyveno tik šeimininko samdyti statybininkai. Liudininkų teigimu, pastato vidus dar nebuvo spėtas suremontuoti, baigiami buvo tik namo išorės šiltinimo ir apdailos darbai. Apie ten vykusias statybas byloja ir greta nuodėgulių krūvos tebestyrantys metaliniai stelažai. Nors elektra šiame pastate buvo prijungta, Valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai linkę manyti, jog namas padegtas tyčia. Todėl į įvykio vietą baigus gesinimo darbus, apie 9 valandą, atvyko ir kriminalinės policijos pareigūnai. Jų teigimu, kol vyksta ikiteisminis tyrimas, jokių komentarų visuomenei nebus teikiama.

Po gaisro iš baigiamos rekonstruoti sodybos beliko tik keli sienojai ir kaminas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras