Gaisrą sukėlė trimetė(5) 

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2011-11-22 09:39
Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Prie namo, kuriame kilo gaisras, netruko susirinkti smalsūs kaimynai. Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Penktadienį, 15.49 val., į Moksleivių alėjos 3-ame name kilusį gaisrą išskubėjo dvi gaisrininkų autosisternos ir autokopėčios. Liepsna vos nepasiglemžė į užsienį išvykusio savininko nuomuojamo vieno kambario buto.

Pagalbą į ketvirtajame aukšte degantį butą iškvietė dūmų kvapą užuodę kaimynai. Po šešių minučių į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai tiek pat truko lokalizuoti ir likviduoti bute plintančią ugnį. Kaip teigia Ruslanas Pačkovskis, Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyr. specialistas, ugnis kilo dėl mažametės žaidimo su ugnimi.

– Kol mama ruošė vakarienę, trejų metų dukra lovoje žaidė su dujinės viryklės įžiebikliu. Užuodusi dūmų kvapą mama pamatė, jog mergaitė padegė lovą. Užpylusi patalynę vandeniu ir atidariusi langą, kad kambariai išsivėdintų, ji su dukra išskubėjo pas seserį. Kol jos nebuvo namie, patalynė per 10–15 minučių įsiliepsnojo vėl, – pasakojo pareigūnas.

Sudegė lova (jos degančius čiužinius ir patalynę užgesinę gaisrininkai išmetė per langą), apdeginti tapetai. Viskas galėjo baigtis kur kas tragiškiau, nes tame pačiame kambaryje, kur kilo gaisras, stovėjo į elektros tinklą įjungtas televizorius.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras