„Ugnies“ choras išgelbėjo nuo ugnies(4)

Eugenijus ŠALTIS

2011-03-02 08:03

Degė šiukšlių dėžė ir siena.

Vasario 24 d. Tauragės pilis tik per atsitiktinumą nesudegė. Tauragės krašto choras, vadovaujamas Liudo Mikalausko, grįžo į pilį iš Kultūros centro, kur darė įrašus „Chorų karams“, apie 22 val. Pilies centriniame pastate yra šio choro bazė, čia repetuojama, ruošiamasi „Chorų karams“. Tik pravėrę pilies centrinio pastato duris, choristai pamatė ir užuodė dūmus. Skubiai buvo iškviesti ugniagesiai, atvyko policija.

 
 

Įėjus į pastatą buvo matyti, kad sudeginta skelbimų lenta, joje pakabinti skelbimai, išdaužytos pašto dėžutės. Vestibiulyje kitame koridoriaus gale degė šiukšlių dėžė, aprūko ir apdegė siena. Pusrūsyje, tualete, kur netoliese šiuo metu yra įsikūrusi biblioteka, buvo sukrautas laužas iš sulaužyto šepečio, tualetinio popieriaus ir kitų daiktų. Iš visko buvo matyti, kad tai tyčiniai padegimai.

– Jei ne choristai, pilis tikrai galėjo supleškėti iki pamatų, nes visi užsiėmimai buvo jau pasibaigę, patalpos buvo tuščios. Matyt, kažkas pastate pasiliko ar įėjo pro užrakintas duris, nes sargas viską buvo apžiūrėjęs ir palikęs tvarkingai. Visa laimė, kad grįžo choristai ir laiku pranešė ugniagesiams, – penktadienio rytą pasakojo dėl šio įvykio susikrimtęs Tauragės moksleivių kūrybos centro direktorės pavaduotojas ūkiniams reikalams Leonas Puzinas.

Pasak jo, toks įvykis pasitaikė pirmą kartą. Teks keisti spynas ir sugriežtinti kontrolę, kad tokie įvykiai nebepasikartotų. Šis kriminalinis įvykis tiriamas, nuostoliai skaičiuojami.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras