Liepsnojo „sutaupytos“ medžių šakos(6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2011-06-17 10:58
Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Ugnis įsiplieskė medžių šakų „sandėlyje“, kuris užima apie du arus. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Trečiadienio vakarą J.Tumo-Vaižganto gatvės gale liepsnojo ne vienerius metus krautos medžių šakos ir kitokios atliekos. Ugniagesiai gelbėtojai ten triūsė beveik dvi valandas.

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inspektorius Žydrūnas Pūdžiuvis „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad gesinti gaisro ugniagesiai gelbėtojai dviem autocisternomis išvyko 20.24 val., o gesinti baigė 22.15 val.

– Didžiulė šakų krūva užsidegė arba dėl vaikų išdykavimo, arba dėl neatsargaus elgesio, nes jos buvo išdžiūvusios, matyti, netrumpai ten gulėjo. Tokių krūvų maždaug dviejų arų plote buvo ir daugiau, dar ne visos sudegė. Miesto teritorijoje, gyvenamajame rajone, tokių dalykų neturėtų būti, – teigė Ž.Pūdžiuvis.

Prie nebaigto statyti namo-vaiduoklio seniai riogsojo šakų ir atliekų krūvos. Tvarkant miestą šakos į šį savavališką sąvartyną vežtos iš kitų miesto vietų, tvarkytojams „talkino“ ir gyventojai.

Miesto seniūnas Virginijus Žilius pripažino, kad daug medžių šakų J.Tumo-Vaižganto gatvės gale buvo sukaupta tvarkant miestą.

– Tarėmės, kad šakas pasiimtų šilumininkai, bet pamatę, kad jos sustumdytos į krūvas kartu su statybiniu laužu, jie tos minties atsisakė, nes jas smulkinant būtų nukentėjusi technika. Liepą, kai seniūnija gaus lėšų miesto tvarkymui antrajam šių metų pusmečiui, nusiųsime žmonių, kad šakas atskirtų nuo kito šlamšto. Šakas atiduosime šilumininkams sukūrenti, o kitas atliekas išvešime, – samprotavo V.Žilius.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras