Laimingai pasibaigusi nelaimė(3)

2010-01-27 09:31

Supleškėjo namo stogas. R.Malycho foto

Šąlant vis daugiau atsiranda priežasčių nelaimėms įvykti. Kunigiškiuose laimingai pasibaigusios nelaimės priežastimi tapo siurblyje užšalęs vanduo. Sekmadienį 11.25 val. gautas pranešimas, jog Kunigiškiuose dega gyvenamasis namas. Pirmas ugniagesių automobilis į gaisro vietą atvyko po dešimties minučių.

 

 

Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą atvira liepsna degė namo stogas ir priestate įrengtas vonios kambarys. Ugniagesiams pavyko atkirsti ugnį nuo gyvenamųjų patalpų ir išgelbėti šalia namo stovėjusį BMW automobilį, tačiau nuostoliai dideli: sudegė stogas, priestatas, vandeniu sulieti namų apyvokos daiktai, drabužiai.

Laimingo atsitiktinumo dėka šiame gaisre išvengta aukų. Kilus gaisrui namo šeimininkė miegojo, o laiku namo sugrįžęs jos vyras spėjo moterį pažadinti ir išvesti iš degančio namo. Namo šeimininkui V.P. apdegė veidas.

Pasak vyro, gaisro priežastis – siurblyje užšalęs vanduo.

– Siurblyje užšalo vanduo, dirbdamas be vandens siurblys perkaito ir užsidegė šalia jo buvę daiktai. Kai grįžau namo, priestatas jau degė atvira liepsna. Bandžiau ugnį gesinti, bet nesėkmingai, laimė, kad bent žmoną spėjau išvesti iš degančio namo, – susijaudinęs pasakojo V.P.

Degantį namą Kunigiškiuose gesino penki automobiliai: du Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir trys Tauragės savivaldybės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (Gaurės, Taurų ir Batakių). Gaisras gesintas itin sudėtingomis sąlygomis: rankovėse ir automobilių siurbliuose šalo vanduo. Laisvi nuo budėjimo Kunigiškiuose gyvenantys ugniagesiai padėjo tvenkinyje išpjauti eketę, todėl nebuvo sutrikimų tiekiant vandenį į gaisro vietą. Gaisras likviduotas 14.49 val.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras