Medinius pastatus prarijo liepsnos(0)

2010-12-25 10:50

Per šią savaitę Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnų pagalbos prisireikė  tris kartus: dusyk gesintas gaisras, o vieną – vaduoti avarijos metu automobilyje prispausti žmonės.

Vėlų praėjusio ketvirtadienio vakarą, apie 22.35 val., bendruoju pagalbos telefonu pranešta apie nelaimę Mickiškės kaime. Čia degė ūkiniai pastatai. Pirmasis ugniagesių ekipažas gaisravietę pasiekė po 28 minučių. Tuo metu vienas greta kito prisišlieję mediniai pastatai (24 kv. m lauko virtuvė ir 18 kv. m kieto kuro sandėlis) jau skendėjo liepsnose. Ir nors ugnies malšinti buvo išvykusios trys autocisternos, turto išgelbėti gaisrininkams nepavyko.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 3.10 val., bendrajame pagalbos centre užregistruotas pranešimas, kad Tauragėje, Putinų gatvėje dega 72 kv. m ūkinis pastatas. Gaisro malšinti išsiųstos 3 autocisternos. Vos po 6 minučių nuo pranešimo į nelaimės vietą atskubėję ugniagesiai statinį rado apimtą ugnies – jos liežuviai veržėsi per ūkinio pastato stogą. Laimei, šis statinys buvo suręstas iš mūro. Tad šio gaisro metu nudegė tik apie 25 kv. m šiferiu dengto stogo, apdegė pastogėje sukrauti menkaverčiai sodybos šeimininkų daiktai.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras