Sprogimo metu sužaloti vyras ir žmona(0)

Morta PIPIRIENĖ | morta@kurjeris.lt

2010-06-15 07:12

Dėl dujų nuotėkio įvyko stiprus sprogimas.

Neramus sekmadienis buvo Sungailiškių kaime. Dujų baliono sprogimas ant kojų sukėlė visus kaimynus. Taikos gatvėje esančiame name keičiant dujų balioną šis netikėtai sprogo. Sužeisti vyras ir žmona.

 

 

Taikos gatvės 13-ajame name, priklausančiame A.P., gyvena du neįgalūs namo šeimininkai ir juos prižiūrinti slaugė. Į svečius dažnai užsukantys giminaičiai nutarė padėti keičiant dujų balioną. Bekeičiant pastebėjo, kad neina užsukti jo čiaupo. Tuo pat metu toje pačioje patalpoje kūrenosi krosnis. Dujų nuotėkis sukėlė stiprų sprogimą. Susirinkę kaimynai išnešė dujų balioną į lauką ir iškvietė į pagalbą specialistus. Ugniagesiai-gelbėtojai pranešimą apie įvykį gavo 10.07 val. Į įvykio vietą atvyko dvi autocisternos – iš Tauragės ir Sungailiškių.

Sprogimo metu gaisro išvengta. Ugniagesiams atvykus tik šiek tiek ruseno staltiesė. Dėl stipraus sprogimo išdužo trys langai bei sugadinti patalpoje buvę buities prietaisai. Namo gyventojai ir jų slaugė nenukentėjo, nes buvo kitame kambaryje. Dujų balioną keitusiam 44 metų giminaičiui V.A. sužalojimų nepavyko išvengti. Pirminiais duomenimis, jis apdegė apie 30 procentų kūno, taip pat ir veidą, todėl išvežtas į Tauragės apskrities ligoninės Reanimacijos skyrių. Jo žmona, 45 metų D.A., apdegė kojas. Ji taip pat perduota medikų globai. Moteris gydoma ligoninės Traumatologiniame skyriuje.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras