Gaisre žuvo žmogus(1)

Morta PIPIRIENĖ | morta@kurjeris.lt

2010-04-21 07:36

Iš rąstinio namo liko tik apanglėję sienojai.

Ankstyvą sekmadienio rytą Kuisių kaime, jau ir taip pagarsėjusiame dažnai kylančiais gaisrais, užsiliepsnojo dar viena sodyba. Šįkart ugnis pareikalavo aukų. Liepsnose žuvo sodybos gyventojas J.P., gimęs 1959 metais.

 

 

Gaisras kilo anksti rytą. Užsidegė rąstinis gyvenamasis namas ir šalia buvusi malkinė, pastatyta iš lentų – idealus grobis ugnies stichijai. Apie 5 valandą į gaisravietę atvyko pirmasis ugniagesių automobilis. Tik po valandos pavyko suvaldyti įsisiautėjusią ugnį. Iš viso atvyko 4 ugniagesių automobiliai ir galiausiai 11 valandą ugnis užgesinta visiškai.

Užsidegusio gyvenamojo namo ir malkinės išgelbėti nepavyko. Liko tik styrantys sienojai ir anglys. Apžiūrint gaisravietę rastas apdegęs sodybos gyventojo kūnas. Išsaugoti pavyko tik netoliese buvusius ūkinius pastatus bei visai čia pat gyvenusių kaimynų sodybą.

Pareigūnai nekomentuoja įvykio aplinkybių, nes vyksta ikiteisminis tyrimas. Gaisro priežastis tebėra nustatinėjama. Tačiau aplinkiniai gyventojai teigia, kad žuvusysis dažnai išgėrinėdavo. Kai kurių kaimo gyventojų teigimu, iki gaisro sodybos gyventojas buvo pastebėtas nemažai išgėręs. Yra manančių, jog gaisras galėjo kilti ir dėl to, jog sodybos šeimininkas užmigo su pridegta cigarete, gal paliko neprižiūrimą degančią krosnį.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras