Gaisras pareikalavo ir papildomų pastangų(0)

Morta PIPIRIENĖ | morta@kurjeris.lt

2010-04-30 17:34

Ugnies stichija pasiglemžė visą užgyventą turtą.

Pirmadienio vakarą ugnis netikėtai įsiliepsnojo Tauragės kaimiškosios seniūnijos Pajūrio kaime. Degė medinis gyvenamasis namas, priklausantis K.Š., iš kurio vos spėjo išbėgti jo brolis.

 

 

Pranešimas apie kilusį gaisrą ugniagesius pasiekė 21.10 val. Vos po 10 minučių atvykę pirmieji ugniagesiai-gelbėtojai pamatė jau atvira liepsna degantį pastatą. Gaisro gesinti iš viso atvyko 4 autocisternos. Per pirmąsias 15 minučių ugnį pavyko lokalizuoti. Tačiau visiškai liepsnos užgesintos tik po vidurnakčio. Užgesinus gaisrą ugniagesiams-gelbėtojams teko kovoti su dar viena stichija – ant Jūros upės kranto įklimpo ugniagesių automobilis, siurbęs vandenį.

Gyvenamasis namas sudegė visiškai – liko tik styrantys sienojai ir kamino likučiai. Liepsnos pasiglemžė name gyvenusio vaikino dokumentus, viduje buvusius baldus ir kitus daiktus. Liudininkų teigimu, vaikinas iš pastato išbėgo beveik vien su apatiniais. Geri žmonės tuoj pat parūpino kuo jaunuoliui apsirengti.

Spėjama gaisro priežastis – neatsargus rūkymas. Manoma, kad namo gyventojas buvo neblaivus ir užsirūkė cigaretę. Užsidegus baldams liepsnos greitai apėmė ir seną medinį pastatą. Aplinkinių gyventojų pasakojimu čia gyvenusi šeima buvo išgerianti. Mama jau mirusi, o kur yra tėvas – neaišku. Name vienas likęs gyventi vaikinas, kaimynų teigimu, taip pat nevengdavo pakilnoti taurelės. Pasak liudininkų, šiuo metu jaunuolis glaudžiasi pas brolį.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras