Nuo krosnies įkaitę baldai supleškino namus(0)

2009-10-28 09:19

Atvykus ugniagesiams gyvenamasis namas jau buvo paskendęs liepsnose.

Penktadienį nelaimė įvyko Mažonų seniūnijos Ringių kaime. Čia ugnies liežuviai negailestingai prarijo 65 metų Vytauto Budriko gyvenamąjį namą. Pranešimą apie gaisrą ugniagesiai gavo prieš vidudienį. Kai ten nuvyko pirmasis gaisrinis automobilis iš Sungailiškių, V.Budriko medinis namas jau skendėjo liepsnose, stogas su perdengimu jau buvo sukritęs.

 

 

Kilus gaisrui šeimininko namuose nebuvo. Vyras darbavosi miške. Grįždamas iš miško jis pats pamatė degantį namą, tačiau kai paskambino ugniagesiams, sužinojo, kad apie tai jiems jau pranešė pravažiuojantys žmonės.

Viską pasiglemžė ugnis. Gaisro metu išsaugotas tik greta stovėjęs ūkinis pastatas. Nelaimės vietoje ugniagesiai iš Tauragės ir Taurų darbavosi apie tris valandas.

Anot Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnų, gaisras kilo dėl įkaitusių baldų, stovėjusių prie koklinės krosnies sienos kambaryje, mat ryte išeidamas į mišką šeimininkas buvo pakūręs krosnį.

Nuo gaisro nukentėjęs V.Budrikas Mažonų seniūnui Jonui Samoškai sakė laikinai apsigyvensiąs pas kaimynus, o vėliau įsirengs ir gyvens ten, kur dabar yra jo garažas.

V.Budriko žmona mirusi, du sūnus žuvę. Nuo gaisro nukentėjusio vyro dukra Mažonų seniūnui sakė, kad tėvas atsisakė keltis gyventi pas ją į Palangą.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras