Ugniagesiams skambino tris kartus(2)

2009-01-16 12:45

R.Malycho foto

Kai „Tauragės kurjeris“ parašė apie Sandėlių gatvėje ant automobilvežio kilusį gaisrą, redakcija sulaukė moters (redakcijai pavardė žinoma) skambučio. Ji pasakojo, kad išgirdusi didžiulį trenksmą ir plūstelėjus liepsnoms į gaisrinę skambino tris kartus, o nesulaukusi ugniagesių – dar du kartus į policiją.

 

 

– Automobilvežis degė gatvėje priešais mūsų namą. Bijojau, kad liepsnos neperšoktų pas mus. Gaisriniai automobiliai atvažiavo ne mažiau kaip po dešimties minučių. Gal per keturias minutes, kaip buvo parašyta laikraštyje, jie ir atvažiavo nuo gaisrinės, bet tikrai ne nuo mano skambučio. Jei būtų greitai atvažiavę, nebūčiau tiek kartų skambinusi į gaisrinę ir net policiją, – kalbėjo moteris.

Į redakciją skambinusi moteris dar skundėsi, kad automobilvežis Sandėlių gatvėje stovėjo gal dvi savaites, nors ten yra ženklas „Stovėti draudžiama“.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento internetino svetainėje www.vpgt.lt, informacijoje apie ekstremalius įvykius, išvykimus, gaisrus ir kitus gelbėjimo darbus, nurodytas toks pranešimo laikas 21.07 val., atvykimo – 21.11 val.

Pasak Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresniojo inspektoriaus Ruslano Pačkovskio, ugniagesiai kartais sulaukia kaltinimų, ypač iš kaimuose gyvenančių žmonių, dėl to, kad neva per ilgai važiavo iki gaisro vietos. Tačiau, pasak pareigūno, nelaimės metu laukiant minutė prailgsta ir gyventojams atrodo, kad jie laukia ilgiau nei iš tiesų laukė.

– Į gaisro vietą skubame kaip galima greičiau, nes kiekviena minutė brangi, – „Tauragės kurjerį“ patikino R.Pačkovskis.

Dėl gaisro, kuriuo metu užsidegė keturi iš septynių ant automobilvežio sustatytų lengvųjų automobilių, policija atlieka tyrimą. Aiškinama padegimo versija.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras