Daržinės išgelbėti nepavyko(6)

2009-08-26 07:45

Medinė daržinė supleškėjo iki pamatų, liko tik mūrinės garažo sienos. 

Pirmadienio naktį Mažonuose kilusį gaisrą ugniagesiai priskiria didžiausiems pastarojo meto gaisrams. Supleškėjo didelė medinė daržinė. Ugniagesiai džiaugiasi, kad pavyko išsaugoti du vos už kelių metrų stovinčius pastatus.

 

 

Apie užsidegusį garažą Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiams buvo pranešta 2.37 valandą, o po septynių minučių nelaimės vietoje jau buvo pirmasis gaisrininkų automobilis. Atvažiavę ugniagesiai pamatė, kad dega 7x26 metrų medinė daržinė, kurios vidurinėje dalyje buvo įrengtas mūrinis garažas. Pastatas jau buvo apimtas liepsnos, o ugniagesiams didžiausią rūpestį tuo metu kėlė tai, kad vos už dviejų metrų stovi dar didesnė daržinė, netoli – vasarinė virtuvė. Todėl gaisrininkams teko ne tik kovoti su degančios daržinės ugnimi, bet ir saugoti, kad liepsnos nepersimestų ant gretimų pastatų.

Daržinė, kurioje kilo gaisras, sudegė visiškai, išliko tik jos viduje stovėjusio mūrinio garažo sienos. Ugniagesiai spėja, kad gaisras kilo dėl gedimo pastato elektros instaliacijoje.

Gaisrą gesino penkios autocisternos. Ugnis baigta užgesinti tik rytą, apie 6.30 valandą.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras