Žaibas uždegė ūkinį pastatą(0)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-07-24 12:46

Pirmadienio vakarą žaibavęs dangus nelaimę atnešė į Gaurės seniūnijos Sakalinės kaimo sodybą. Nuo žaibo iškrovos užsiliepsnojo 68 metų V.G. ūkinis pastatas. Pasak Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininko Gintauto Ačo, šiemet tai pirmasis gaisras, kilęs nuo žaibo iškrovos.

Apie gaisrą ugniagesiams 18.30 val. pranešė kaimynas, pas kurį šeimininkas atėjo prašyti pagalbos. Kol per miškus pirmasis gaisrinis automobilis pasiekė gaisro vietą, praėjo dvidešimt minučių. Atvykus ugniagesiams ūkinis pastatas jau buvo ugnies gniaužtuose, tačiau pusę jo pavyko išsaugoti. Ugniagesių dėka neužsiliepsnojo ir maždaug už 10 metrų stovintis gyvenamasis namas bei kitas ūkinis pastatas.

Tauragės ir Gaurės ugniagesiai-gelbėtojai seną pastatą apėmusias liepsnas numalšino maždaug per 45 minutes, tačiau sodybą paliko tik po dviejų valandų.

Tą patį vakarą gaisras kilo ir Batakių seniūnijoje, Paegluonio kaime. Pranešimą apie gaisrą ugniagesiai gavo 20 val. 50 min. Nuvykę į nurodytą vienkiemį gelbėtojai rado degančią mūrinę lauko virtuvę su priblokuotu garažu. Gaisro metu apdegė vasarinėje virtuvėje buvę namų apyvokos daiktai, o rakandai garaže gesinant liepsnas buvo sulieti. Spėjama, kad gaisras kilo dėl staiga sugedusio šaldiklio.

Gaisro metu namuose buvo likę nepilnamečiai vaikai, tačiau ugniagesius iškvietė kaip tik tuo metu į namus grįžę jų tėvai.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras