Vasara prasidėjo gaisrais(8)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-06-05 07:23

Dariaus ir Girėno gatvėje prie daugiabučio savaime užsiliepsnojo automobilis „Opel Sintra“.

Vienas po kito gaisrai prasidėjo nuo paskutinio kalendorinio pavasario savaitgalio. Gegužės 29 dieną po pietų Vytauto gatvėje gaisras kilo buvusiame karinio dalinio pastate. Šis pastatas dega jau nebe pirmą kartą. Įtariama, kad gaisrą galėjo sukelti ten žaidę vaikai. Nenaudojamo pastato palėpėje rasta padanga.

 

 

Praėjus keletui parų ugniagesiai-gelbėtojai ant kojų buvo sukelti birželio 1-osios naktį, apie pusę keturių Ąžuolų gatvėje, vieno namo kieme, užsidegus „Rover“ markės automobiliui. Nuvykus ugniagesiams ugnies liežuviai plaikstėsi automobilio priekyje. Gaisro metu apdegė automobilio stogas, priekinė dalis, variklio skyrius. Įtariama, kad automobilis galėjo būti padegtas. Dėl šio gaisro policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Tą pačią dieną apie 16 valandą Mažonų seniūnijoje užsiliepsnojo vasarnamis. Nudegė stogas, medinės perdangos, sudegė metalo suvirinimo įranga ir metalo apdirbimo įrankiai. Ugniagesiams pavyko apsaugoti šalia stovėjusią daržinę. Gaisras kilo dėl elektros instaliacijos gedimo.

Birželio 3-iosios rytą, apie pusę aštuonių, ugniagesiai gavo pranešimą, kad Joniškės kaime, sodų bendrijoje „Švyturys“, sudegė mikroautobusas „WV Tansporter“. Apie gaisrą Joniškės kaime ugniagesiai buvo gavę pranešimą ir antrą valandą nakties. Tačiau į sodus nuvykę ugniagesiai degančio automobilio nerado. Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausiasis specialistas Ruslanas Pačkovskis „Tauragės kurjeriui“ paaiškino, kad mikroautobusą žmonės užgesino patys. Kai ugniagesių komanda nerado gaisravietės, o priešgaisrinės tarnybos dispečeriui nebepavyko susiskambinti su apie gaisrą pranešusiu asmeniu, buvo pamanyta, kad pranešimas melagingas.

Birželio 4-osios naktį, apie pusę trijų, priešgaisrinė tarnyba gavo pranešimą, kad Dariaus ir Girėno gatvėje, prie 32-uoju numeriu pažymėto daugiabučio, dega keli automobiliai. Nuvykus ten rastas degantis vienas, „Opel Sintra“ markės automobilis, prikrautas drabužių. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, suskilo priekinis langas, aprūko priekinis panelis. Įtariama, kad gaisras kilo dėl elektros instaliacijos gedimo. Užsidegęs automobilis pats ėmė važiuoti. Pasak įvykio liudininkų, atvykę pirmieji ugniagesiai negalėjo išpurkšti gesinimo putų, laimė, netrukus privažiavo kitas gaisrinis automobilis. Gaisro metu nestipriai nukentėjo ir šalia stovėjęs „WV Golf“ automobilis.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras