Penktadienio rytą – du gaisrai(0)

2008-01-28 22:00

Penktadienio rytas ugniagesiams buvo neramus. Iki pietų gesinti gaisrų jie buvo iškviesti du kartus.
Apie 10.30 val. Taurų kaime, „Lignesos“  įmonės teritorijoje, užsiliepsnojo elektros skydinė. Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė įmonės savininkas Jonas Dungveckis, pasisekė, kad nelaimė užklupo darbo dienos metu. Pajutę degančių laidų smarvę ir pokšėjimus darbuotojai laiku iškvietė ugniagesius.

Nors liepsnas pavyko greitai numalšinti, elektros skydinės išgelbėti nepavyko, apdegė ir pastato lubos. Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai įtaria, kad gaisro priežastimi tapo elektros įrangos ir eksploatavimo taisyklių pažeidimai, elektros instaliacijos gedimai.

Maždaug po valandos Tauragės ir Skaudvilės ugniagesiai skubėjo į Skaudvilės seniūnijos Paklevio kaimą. Apie degantį medinį gyvenamąjį namą ugniagesiams telefonu pranešė Būtenių kaimo gyventojas Remigijus Maraulis. Pasak Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiojo specialisto Gintauto Ačo, kito žmogaus nelaimei neabejingas jaunas vyras ne tik iškvietė ugniagesius, bet ir pats suskubo į pagalbą – kad ugnis neišplistų, liejo vandenį kibirais.

Atvykus gaisrininkams šiferiu dengtas namo stogas degė atvira liepsna, tačiau ir šį gaisrą pavyko greitai likviduoti. Į pagalbą atskubėjusios Batakių ir Upynos ugniagesių komandos buvo atšauktos.

Gaisro metu nudegė 7 kv. metrai stogo. Anot ugniagesių, užsiliepsnojęs namas buvo be kamino. Namo šeimininkas kaminą nuardė - jis esą buvo avarinės būklės ir galėjo nugriūti. Be kamino pakurta krosnis ir sukėlė gaisrą.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras