Gaisras suniokojo tvartą(0)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-04-04 07:00

Balandžio 3-osios vakarą Tauragės rajono Baltrušaičių kaimo gyventojų ramybę sudrumstė Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos automobilių sirenų gausmas. Keturi ugniagesių-gelbėtojų automobiliai iš Tauragės, Taurų ir Gaurės skubėjo gesinti užsiliepsnojusio trylikai daugiabučio savininkų priklausančio 60 metrų ilgio ir 10 metrų pločio mūrinio tvarto. Gaisrą ugniagesiai gesino šešias valandas. Liepsnų apimtame tvarte gyvulių nebuvo.

Kaip ugniagesiams-gelbėtojams pasakojo nukentėjusieji, tvartas jau kokius penkerius metus beveik nenaudojamas. Vienoje mansardoje buvo apie 10 tonų senų šiaudų, kitose – šiek tiek šiaudų ir šieno.

Pasak Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriaus Alvydo Mikašausko, mansardose buvę šiaudai ir pernykštis šienas sunyko liepsnose. Gaisro metu išdegė 140 kv. metrų šiferiu dengto stogo, medinis perdengimas.

Iš trylikos tvarto savininkų nuostolių patyrė šeši. Nukentėjusieji įtaria, kad tvartą padegė neatsargiai su ugnimi elgęsi kaimo vaikai.

Ugniagesiai-gelbėtojai nuo gaisro apsaugojo šalia stovintį tokio pat dydžio tvartą. Jame gyvulių taip pat nebuvo.

Inspektorius A.Mikašauskas „Tauragės kurjerį“ informavo, kad praėjusią savaitę ugniagesiai-gelbėtojai aštuoniolika kartų vyko gesinti degančios žolės.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras